Siedlce, Mazowieckie Darmowe Ogłoszenia

Siedlce, Mazowieckie

Mazowieckie / Siedlce / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca

(Siedlce)
Sprzedawca

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

PrimeBS Sp. z o.o. - licencjonowana agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko:

Sprzedawca

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę Klienta i sprzedaż asortymentu w jednym ze sklepów na terenie Siedlec.

Wymagania:
- status osoby uczącej się
- komunikatywność
- doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta
- sumienność, odpowiedzialność
- umiejtność obsługi komputera

Oferujemy:
- pracę od zaraz
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

kom@primebs.pl

w tytule maila wpisując "S/SD/05/10" (aplikacje niespełniające tego wymogu nie będą rozpatrywane).
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie
zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli : &#8220;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr. 133. poz 833 ).&#8221;

Auto Moto Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Niania do dziecka Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca Sezonowa Praca dla Kierowcy Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Pracy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto bydgoszcz iPhone 6 kierowca kraków nastolatka pary sex spawacz sprzedam szczecin szukam kochanka tablica.pl