Siedlce, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Andrewex Sp. z o.o. poszukuje Specjalisty ds. sprzedaży

Bytom

Firma Andrewex Sp. z o.o. poszukuje Specjalisty ds. sprzedaży.

Miejsce pracy znajduje się w Bytomiu ( sąsiedztwo CH Plejada )

Zakres obowiązków:

Obsługa klienta
Sporządzanie i przyjmowanie zamówień
Układanie towaru
Utrzymywanie porządku wewnątrz i na zewnątrz
Wydawanie towaru klientom

Oferujemy :

Umowa zlecenie
Praca w młodym zespole
Praca 5 dni w tyg. w pełnym wymiarze godz. od 10 &#8211; 18
Atrakcyjna stawka godz.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży
Status ucznia
Chęć do pracy
Kultura osobista
Mile widziane doświadczenie z programu sprzedażowego &#8222;Subiekt&#8221;

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie Cv na adres mailowy: krzysztof.kowal@andrewex.com.pl/

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych

Ogłoszenie dodane: Piatek, 28 Luty, 2014  15:50

Identyfikator: 498551

Wyświetleń: 2711