Siedlce, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik pomocniczy

Oświęcim

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta, aktualnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Nr ref.: PP/BB/DB/2013
Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków:

&#8226;Prace porządkowe w markecie budowlanym

Nasze wymagania:

&#8226;Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
&#8226;Mile widziane osoby uczące się, posiadające ważną legitymację
&#8226;Dokładność
&#8226;Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

&#8226;Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: bielsko.rekrutacje@adecco.com

W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: Pracownik pomocniczy Oświęcim

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Lipiec, 2013  09:01

Identyfikator: 471564

Wyświetleń: 3880